CERTYFIKOWANA GIEŁDA ODPADÓW

CEGIO, internetowa giełda tworzyw sztucznych i odpadów, to miejsce dla wszystkich firm, które są zainteresowane sprzedażą lub skupem odpadów. Nasz portal powstał w styczniu 2014 roku, a jego pomysłodawcą była firma Investeko  S.A. z Katowic, od wielu lat działającą w branży ochrony środowiska.

 

W przeciągu roku działalności staliśmy się rozpoznawalnym na rynku portalem branży surowców wtórnych, zrzeszającym kilkuset aktywnych użytkowników. Zasady działalności naszej giełdy odpadów są proste i przejrzyste. Na początku należy zarejestrować się i stworzyć profil swojej firmy w naszej platformie, co pozwoli na uzyskanie dostępu do naszej bazy ogłoszeń oraz katalogu firm zajmujących recyklingiem odpadów. Współpracujemy również z przedsiębiorstwami świadczącymi usługi z zakresu odbioru i przewozu odpadów przemysłowych.

 

Naszym celem jest pozyskanie jak największej liczby użytkowników tak, aby każdy mógł szybko i wygodnie znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów wybranego typu, np. odpadów komunalnych, odpadów medycznych czy odpadów niebezpiecznych. Użytkownicy giełdy mogą wymieniać się informacjami dotyczącymi zakupu lub sprzedaży odpadów, co pozwoli pozbyć się niepotrzebnych odpadów lub zakupić surowce wtórne po możliwie najkorzystniej cenie. 

 

Proces Certyfikacji, przez który przechodzi każdy z użytkowników giełdy, jest gwarancją bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Współpracujemy tylko z firmami, które posiadają pozwolenia na zbieranie lub utylizację odpadów danego rodzaju. Obecnie na liście współpracujących z nami przedsiębiorstw znajduje się kilka dużych sieci handlowych (Leroy Merlin, Neo Net czy Schiever Polska), spółek zajmujących się gospodarką odpadami (First Recykling, Remondis, Sita Małopolska) oraz zakładów produkcyjnych (Classen Pol, Cemex). W związku z dynamicznym rozwojem naszej giełdy zachęcamy do wystawienia odpadów na CEGIO.

Oferta

CERTYFIKOWANA GIEŁDA ODPADÓW

ul.Dąbrówki 10
40-081 Katowice
NIP. 6342784801.
tel. +48 (32) 258 55 80.
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583