Sygnity Business Solutions – MAX Elektronik S.A.

Marka Sygnity Business Solutions powstała w 2015 roku w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.


Spółka Sygnity Business Solutions łączy w sobie najlepsze doświadczenia Grupy Sygnity w rozwiązaniach wspierających efektywne zarządzanie zebrane podczas 25-letniej działalności na polskim i globalnym rynku IT. Nasz zespół to blisko 150 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w konsultingu, projektowaniu i wdrażaniu dużych rozwiązań w oparciu zarówno o produkty autorskie, jak i technologie wspierane przez międzynarodowych partnerów. Zebraliśmy doświadczenia z ponad 600 projektów, posiadamy ponad 300 Klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat.


Dzięki synergii powstało w Grupie Kapitałowej Sygnity unikalne centrum kompetencji, specjalizujące się w rozwiązaniach wspierających efektywne zarządzanie każdą firmą oraz instytucją. Szerokie umiejętności, doświadczenie, profesjonalizm oraz wiedza ekspercka w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT wyróżnia konsultantów Sygnity Business Solutions na rynku. Zintegrowanie wyjątkowego know-how w jednej spółce zapewnia możliwość elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb oraz wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu wyznaczonych celów, m.in: usprawnianiu i optymalizacji procesów, analizie danych oraz pomocy w podejmowaniu strategicznych decyzji.


Obecnie spółka oferuje szeroki zakres usług związanych z audytem, doradztwem biznesowym oraz konsultingiem. Oferuje również pełen pakiet usług niezbędnych do efektywnego zaimplementowania rozwiązań informatycznych. Opieramy nasze rozwiązania o dostępne światowe rozwiązania klasy ERP, BI, CPM, SOA takich producentów jak Oracle, SAP, Microsoft, IFS, IBM, SAS, Software AG. Tworzymy także rozwiązania własne zbudowane w oparciu o światowe technologie.


Wiedza i doświadczenie doradców Sygnity Business Solutions pozwala na dobór i dostarczenie rozwiązań najlepiej spełniających wymagania Klientów w formie spójnych rozwiązań w zakresie integracji różnorodnych procesów, usług, aplikacji, hurtowni danych, systemów analityczno-raportujących, jak również systemów wspomagających zarządzanie, planowanie oraz budżetowanie.


Oferowane rozwiązania zbudowane zarówno w oparciu o światowe aplikacje, jak i autorskie rozwiązania są od lat wykorzystywane przez naszych Klientów wspierając ich w realizacji zadań biznesowych. Rozwiązania własne są konsekwentnie rozwijane. Dzięki temu podążają one za wszelkimi zmianami prawnymi, jak również za zmieniającymi się potrzebami i rosnącymi wymaganiami ze strony Klientów.


W ofercie Sygnity Business Solutions znajduje się wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych konkretnym potrzebom. Niektóre z nich np. system PROLIB przeznaczony do kompleksowej obsługi bibliotek pozycjonuje nas na pierwszym miejscu wśród polskich dostawców rozwiązań informatycznych dla bibliotek i archiwów. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy również prace projektowo-implementacyjne nad pierwszym produktem wykonanym w technologii Java Computing – systemem MediMax. Od tego czasu konsekwentnie poszerzamy ofertę rozwiązań wykorzystujących tę technologię. Najważniejsze z nich to m.in.: system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), system do obsługi portów lotniczych, aplikacje przeznaczone do monitorowania i zliczania wydruków oraz kopii dokumentów. Posiadamy także markę programów Quatra wspierających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.


Wśród naszych dotychczasowych Klientów znajdują się międzynarodowe korporacje, duże spółki krajowe, ale także mniejsze organizacje i instytucje, które dzięki rozwiązaniom informatycznym mają możliwość zwiększyć swoją efektywność.

Oferta

Sygnity Business Solutions – MAX Elektronik S.A.

Dąbrowskiego 12
65-021 Zielona Góra
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583