SPED TRANS POLSKA Sp. z o.o.

Sped Trans Polska to firma spedycyjna, która proponuje kompleksowe rozwiązania transportu towarowego. Prawie dwadzieścia lat działalności na rynku transportowym włącza nas do grona spółek z szerokim zapleczem, stabilną strukturą, stanowczym kierownictwem oraz niezawodnymi pracownikami z maksymalnym stopniem odpowiedzialności osobistej za wykonywaną pracę.
Podstawową działalności naszej spółki jest spedycja międzynarodowa oraz krajowa.
Naszą filozofią jest oferowanie usług najwyższej jakości. Ustawicznie myślimy o lepszych możliwościach dla Państwa. Robimy wszystko dla uzyskania i utrzymania Państwa zaufania i żeby nie zawieść Państwa oczekiwań. Stosując innowacyjne rozwiązania przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego i tym budujemy dobre imię spółki na rynku.
W dynamicznie rozwijającej się gospodarce, gdzie transport jest integralną częścią, oferujemy i dostarczamy Naszym Klientom pełnowartościowe usługi spedycyjne.
Na podstawie audytu certyfikacyjnego, zostaliśmy właścicielami certyfikatu systemu zarządzania jakości EN, ISO 9001, czym zrobiliśmy wyraźny krok prowadzący do podwyższenia zadowolenia Naszych Klientów oraz do podbudowania naszej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.
Naszym celem jest wyjść naprzeciw każdemu istniejącemu Klientowi, by zaspokoić jego potrzeby.
"Pracujemy z informacjami jako z najczystszym towarem na świecie i korzystamy z nich."
Nasi pracownicy są zespołem wykształconych menagerów spedycyjnych, którzy komunikują się z klientem w całej Europie w języku angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskimi i węgierskim. Wszyscy pracownicy regularnie uczestniczą w instruktażach, szkoleniach. Orientują się w krajowych stosunkach i zwyczajach, realizują i nadzorują każde zlecenie spedycyjne od zamówienia aż do końcowego dostarczenia towaru. Nasi pracownicy są fachowcami, którzy stale rozwijają swe umiejętności poprzez ciągłe kształcenia, lubią swoją pracę, znają kulturę firmową i są zdolni do niej się dostosować. Pracują nad stworzeniem ducha zespołowego w ramach spółki działania dla dobra Klienta.

Organizujemy transporty kolejowe – pojedyncze wagony, grupy wagonów oraz składy całopociągowe – na terenie kraju oraz całej Europy i Rosji we wszystkich rodzajach wagonów. Nasze stawki są szczególnie korzystne w naszych preferowanych kierunkach: południe Europy (Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Serbia, Macedonia), Niemcy oraz kraje byłego ZSRR.

Obsługujemy spedycję przesyłek w wagonach szerokotorowych przewożonych Linią Hutniczą Szerokotorową (LHS).

W naszej grupie znajduje się operator kolejowy – Prva Slovenska Zeleznicna a.s. – mający europejską licencję na przewozy po Czechach, Słowacji i Węgrzech.

Posiadamy ponad 1 000 wagonów kolejowych rodzaju E, F, R, S oraz U. Część naszego taboru przeznaczamy pod dzierżawę do firm trzecich.

Zapewniamy zamianę dokumentów przewozowych na granicznych stacjach PKP (z listów CIM na SMGS i odwrotnie).

Organizujemy transporty całopojazdowe – 1,5t, 3,5t, 6t, 24t, doładunki, milkruns, ekspres na terenie kraju oraz całej Europy, Rosji i Bliskiego Wschodu.

Realizujemy przewozy ładunków chłodniczych, ponadgabarytowych, materiałów niebezpiecznych ADR i RID itp.

Posiadamy dostęp do taboru od 1,5t – 24t (megi, naczepy, zestawy, plandeki, wywrotki, chłodnie, samochody z windą, busy itp).

Wszystkie powierzone nam ładunki objęte są polisą ubezpieczeniową (OCS).

Doświadczeni i wykwalifikowani spedytorzy zapewniają profesjonalną organizację transportu i logistyki, dostosowaną do wymogów Klienta.

Oferując kompleksową obsługę spedycyjną, zapewniamy pełną kontrolę i monitoring powierzonych nam ładunków od załadunku do momentu dostarczenia towaru do miejsca przeznaczenia, oferujemy poradnictwo w zakresie kalkulacji stawek przewozowych a także wyboru optymalnej drogi przewozu,

Gwarantujemy terminowość oraz sprawną reakcję na niespodziewane sytuacje.

SPED TRANS POLSKA Sp. z o.o.

Mickiewicza 29
40-085 Katowice
NIP. 634-26-16-826.
 
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583