Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Chorzowie już od kilkunastu lat jako agencja rozwoju lokalnego służy szeroko pojętym wsparciem dla przedsiębiorców. Dysponując bogatym doświadczeniem, Centrum zajmuje się:

pozyskiwaniem i zarządzaniem krajowymi i zagranicznymi środkami finansowymi przeznaczonymi na przygotowanie i realizację projektów wspierających rozwój gospodarczy;

promowaniem inicjatyw zmierzających do popularyzacji samozatrudnienia mieszkańców Chorzowa,

organizowaniem szkoleń,

a także, jako podmiot dbający o rozwój i promocję przedsiębiorczości, organizacją corocznego konkursu pn. „Chorzowski Przedsiębiorca Roku”, w którym nagradza najlepszych chorzowskich biznesmenów.   

Siedziba Centrum Przedsiębiorczości mieści się na terenie Śląskiego Centrum Targowego (byłe tereny Międzynarodowych Targów Katowickich) a tym samym dysponuje profesjonalną infrastrukturą targową taką jak hale targowe, sale konferencyjne oraz tereny zewnętrzne idealnie nadające się pod organizację imprez plenerowych, koncertów czy eventów. Doskonała lokalizacja Spółki w samym centrum aglomeracji śląskiej, bliskie sąsiedztwo Parku Śląskiego, idealna sieć komunikacji oraz posiadana infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce stworzone do organizacji imprez targowych.

Oferta

Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Targowa 5
41-503 Chorzów
NIP. 6272037919.
tel. 32 254 61 80.
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583