Stowarzyszenie Ekspertów Biznesu

Czym się zajmujemy?

Postawmy sprawę jasno – we współczesnym świecie i zmiennym otoczeniu biznesowym priorytetem działalności każdej firmy jest szeroko pojęty rozwój obejmujący swym zakresem wszystkie najważniejsze aspekty funkcjonowania danego podmiotu. By w sposób maksymalny wykorzystać wszelkie kluczowe czynniki sukcesu, przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po wiedzę i doświadczenie firm z branży doradztwa biznesowego.

Poznaj nasze stowarzyszenie!

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą, zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności naszego Stowarzyszenia. Na samym początku chcielibyśmy wyjawić główne cele i idee jakie przyświecały początkom naszej działalności. Główną przesłanką implementacji projektu Stowarzyszenia było stworzenie i rozwój powiązania klastrowego pomiędzy instytucjami funkcjonującymi w branży doradztwa biznesowego, a to z kolei przyczynić ma się do wzrostu konkurencyjności gospodarki województwa śląskiego.

Najbliższe spotkanie

Jesteśmy przekonani, że czynnikiem stanowiącym o zasadności działania naszego Stowarzyszenia jest możliwość wymiany wzajemnej wiedzy i doświadczeń między podmiotami funkcjonującymi w branży doradztwa biznesowego. Dlatego też chcielibyśmy bardzo gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych na najbliższe spotkanie. Panel Dyskusyjny.

Twórzmy historię!

Nie należy zapominać o tym, iż każda historia ma wiele rozległych wątków, głównych bohaterów tworzących trzon opowieści, ale również całe mnóstwo równie istotnych i ciekawych postaci pobocznych oraz ich opowieści. Gorąco zapraszamy do tworzenia historii razem z nami!

Oferta

Stowarzyszenie Ekspertów Biznesu

Ligocka 103 Budynek 7, II piętro
40-568 Katowice
NIP. 6342809535.
tel. 48 668 817 810.
BĄDŹMY W KONTAKCIE

Biuro Projektu
 
tel.
(+48) 668 894 583